logo
NahoruVýrobkyKe staženíKontakt

Topení pro montáž pod kostelní (ale i jiné) lavice

rakouské topení

Tato topná tělesa se vyrábějí v délkách 500-1500 mm, s odstupňováním délky 100 mm, šíře 185 mm, výška 60 mm + 28mm výška montážního třmenu. Vestavěný termostat eliminuje možnost požáru, např. při zakrytí tělesa. Robustní sálavé topné těleso je zhotoveno z lakovaného pozinkovaného ocelového plechu s pevným speciálním topným prvkem. Černěný zářič zaručuje vysokou sálavost. Připojení na síť je pomocí zásuvek přístroje. Topení se vyznačují jednoduchou montáží pomocí 2 třmenů, jež jsou součástí dodávky spolu se síťovou zástrčkou.

německé topení

Tělesa se vyznačují malými rozměry na šířku a výšku a s třístupňovým nebo jednostupňovým topným elementem s vysokou sálavostí. Vysoce leštěný reflektor z eloxovaného hliníku zaručuje velkou tepelnou odrazivost, která přispívá k vysoké účinnosti tepelného výkonu.

rohové topení polohovací

Rohové 3. stupňové polohovací topení se směrovým vyzařováním a připojovacím kabelem se zástrčkou je ideální pod sedačku varhaníka.

rohové topení pevné

Rohové 1. nebo 3. stupňové topení se směrovým vyzařováním je určeno jako radiátor pro zadní kostelní lavice, kde je třeba směrovat výkon daným směrem a tím zefektivnit provoz.

polohovací topení pro varhaníka

Polohovací 3. stupňové topení je přímo určené pro ruce varhaníka. Součástí topení je připojovací kabel se zástrčkou. Lze jej naklápět a tím optimálněji směrovat topný výkon.

topení na okenní parapet

Nejvíce tepla uniká okny. Pro zvýšení tepelné pohody je určeno topení pro montáž na okenní parapet.

Topné podložky

topná podložka

Vytápěné podložky určené pro položení na podlahu např. pod koberec. Jsou vyrobeny z vysoce odolného kvalitního plastu se zalitým fóliovým topným elementem a přívodním kabelem se síťovou zástrčkou. Napájecí napětí 230V~ a nízký příkon předurčuje univerzálnost použití. Tyto topné podložky jsou přímo určeny pro přímé pokládání na podlahu a lze tedy po nich chodit.

topná podložka

Topná podložka se semišovým povrchem a přívodním kabelem se síťovou zástrčkou slouží jako univerzální vyhřívaná podložka pro sezení. Variabilita v rozměrech (po domluvě s výrobcem) předurčuje podložky jako pomocné topení pro položení na lavice faráře či varhaníka.